Klucz do zrozumienia i diagnozowania zaburzeń narządu ruchu.

Zdobądź umiejętności do diagnozy i leczenia pacjentów


"Kompleksowa Diagnostyka Narządu Ruchu w Fizjoterapii
to kurs dla studentów fizjoterapii, fizjoterapeutów i osteopatów, którzy chcą pogłębić  wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

Liczba miejsc ograniczona.

Gdańsk

Styczeń 20-21, 2024

Białystok

Styczeń 27-28, 2024

Kompleksowa Diagnostyka Narządu Ruchu
w Fizjoterapii


Dariusz Ciborowski, MScPT

JAK ZMIENI SIĘ TWOJA PRACA Z PACJENTEM PO SZKOLENIU?


Zdobędziesz umiejętność kompleksowej oceny narządu ruchu.
Nauczysz się interpretować wyniki badań klinicznych.
Zrozumiesz zależności między różnymi strukturami narządu ruchu.
Zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych technik terapeutycznych.
Będziesz mógł skuteczniej pomagać pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

Opinie uczestników

"Bardzo dobry kurs, dobra organizacja i materiały szkoleniowe, duże zaangażowanie i świetnie przygotowanie merytoryczne prowadzącego. Z czystym sumieniem polecam go dla fizjoterapeutów chcących zdobyć lub usystematyzować najnowszą wiedzę w obrębie diagnostyki i testowania klinicznego swoich pacjentów."

Mikołaj Juszczak

"Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym kurs Kompleksowa diagnostyka narządu ruchu w fizjoterapii. Dwa bardzo intensywne dni, dużo praktycznej wiedzy popartej badaniami i artykułami. Prowadzący, Dariusz Ciborowski w sposób prosty przekazuje wiedzę, omawia i prezentuje wszystkie testy. Gorąco polecam"

Ariel Wiśniewski

"Z całego serca polecam kurs Kompleksowa diagnostyka narządu ruchu w fizjoterapii. Duża wiedza poparta doświadczeniem prowadzącego. Bardzo duży plus za dobrze przygotowany skrypt, który ułatwia przyswajanie wiedzy. Jest to idealne szkolenie na początek drogi terapeutycznej oraz jako przypomnienie i uzupełnienie wiedzy dla bardziej doświadczonego fizjoterapeuty. Przede wszystkim super atmosfera która sprzyja nauce! 😉 moja ocena 5/5!"

Julia Lipowska

Program szkolenia

Dzień 1

Przygotuj się na intensywny dzień pełen wiedzy i praktyki z zakresu fizjodiagnostyki kręgosłupa szyjnego, piersiowego i kończyny górnej.

Wprowadzenie

Wykład wprowadzający obejmie tematy takie jak epidemiologia, symptomy, podstawy teoretyczne testów klinicznych, czułość, swoistość, likelihood ratio, rzetelność, zasada Spin i Snout, wartość kliniczna testów, grupy testów klinicznych, hierarchia badań naukowych, badania obrazowe w testach klinicznych.

Patologie i urazy okolicy ręki