Witaj,

Miło gościć Cię na naszej stronie. Jestem przekonany, że warto zostać z nami dłużej, pozwól więc że przedstawię Ci czym się zajmujemy, dlaczego rehabilitacja stała się naszą pasją i co najważniejsze jakich korzyści Ty możesz oczekiwać odwiedzając nas regularnie.

Strona ta powstaje z myślą o naszych pacjentach, wszystkich tych, którzy pełni zaangażowania podczas terapii i sesji treningowych wciąż szukają czegoś więcej, chcą zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało, poznać potencjalne przyczyny swoich dolegliwości oraz możliwości ich leczenia i usuwania.

Strona ta powstaje z myślą o rzetelnej rehabilitacji. Pragniemy wykorzystać nasze duże doświadczenie, umiejętności, kontakty z terapeutami z całego świata po to żeby pomagać naszym pacjentom. Propagować w Polsce wiedzę na temat współczesnej rehabilitacji funkcjonalnej. Dzielić się naszymi wieloletnimi spostrzeżeniami, chcemy także zarażać naszych pacjentów pozytywną energią.

Byś osiągnął wyznaczone cele szybciej i skuteczniej w codziennej praktyce korzystamy z urządzeń oraz doświadczenia poniższych organizacji:

International PNF AssociationOrthopaedic Medicine InternationalPolar Listen To Your BodyInternational Maitland Teachers AssociationInternational Bobath Instructors Training AssociationGyrotonicMcKenzie MDT