Miałem przyjemność gościć w siódmym odcinku podcastu “Rozmów FizjoLogicznych”, niezwykle inspirującego projektu, za który odpowiedzialny jest Piotr Piaskowski, charyzmatyczny fizjoterapeuta którego młodemu pokoleniu fizjo nie trzeba przedstawiać. Piotr jest również twórcą popularnego portalu Fizjologika.pl

W podcaście rozmawiamy o tym, dla kogo jest metoda PNF, jak to się stało, że zostałem instruktorem metody PNF oraz czy ma ona nadal swoje miejsce we współczesnej fizjoterapii.

Poruszyliśmy także temat osteopatii w pracy pooperacyjnej, genezy powstania portalu TerapiaFunkcjonalna.pl i przyszłości fizjoterapii w polskim internecie.

W trakcie rozmowy starałem się również nakłonić Piotra do wypróbowania głodówek oraz rozpoczęcia pracy z pacjentami neurologicznymi. Czy mi się udało? Zapraszam do przesłuchania poniżej:

PNF

  2 replies to "Rozmowy FizjoLogiczne"

  • Dominik

   Więcej takich rozmów nawet skłaniał bym się do podcastu 😀

  • Sylwia

   Ale przyjemna w odbiorze rozmowa, dziękuję za szczerość i podzielenie się swoją drogą, która przeszedłeś:) zgadzam się z tym, co mówisz o metodzie PNF – mi kurs u Ciebie dodał właśnie tej odwagi, pewności siebie dzięki konkretnym umiejętnościom, które nabyłam:) pozdrowionka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.